מדריכה שיקומית ורגשית – למתמודדי נפש 2023

מדריכה שיקומית ראשית בהוסטל "השיקמה" הוסטל שעבר דרך וכעבור עשור ומעלה לאחר שהתנדבתי בו חצי שנ הצטעם התואר… הגיע לפתחו של מסעי השנה בעיר מגוריי, האנשים הזכרונות הבית של הנפש חזר … ואיתו האצגרים האין קץ שעברתי בו השנה… אין סוף של אהבה נתינה … ועוד הרבה שיעורים אחרים… של החיים…

בהוסטל עבדתי כמדריכה ראשית מסורה מקצועית בעלת ראש גדול ודאגה למתמודדי נפש בכל תחום ובחינה אפשרית, רגשית שיקומית, אומנתוית, רפואית, פסיכלוגית , מטפלת מדריכה , מלווה לרפואה והתח אשפוז , ושאר המרפאות גוף, נפש. וכן יזמתי גם שם את ההאומנות למתמודדים וכל המליון תפקידים שלקחתי על עצמי כבעלת ניהול ודרגה לכל  אחד ממתמודדי הנפש… בכל העשייה למענם.

הזנה, תרופות, שיקום, מזון, ליווי רפואי, שיחות, אומנות, תיסוקה, מתאמת טיפול עו"ס כל הכובעים בכובע  אחד שהיה רובו התנדבותי מעל למובנים.
אילן היקר, רוזה הגברת ה…עוד מאז מכירה אותם לפני כעשור.. לא יומן. ריקי אין עליה וכמוה בת כמעט 80.
מאיר עידן ורונן שהייתי אחראית עליהם בדירות העצמאיים מס חודשיים שלא שכחים לרגע על קיומי ונתנו לי אהבה אין קץ על הנתינה שלי עבורם.

ועוד הרפתקאות מאין כמוהם בכל השנה הזו….
בלתי רגילות…
ושם בהוסטל גם הסיפורים שחוויתי היו מרתקים עד אין קץ, מהמתמודדים, ההנהלה הצוות האנשים …. ובכל הדבר הזה

הנתינה והאהבה לתת להם לאוכלוסיות הללו-  שהכי מסתדרת עם נפשם העמוקה ורגישה – הם הבית הם אלו שגרמו לי להשאר שם שנה שלימה ולהמשיך גם שכל כיוון מוחי אמר עד כאן.

כיום אני ממשיכה חוג שעתיים די בהתנדבות בהוסטל הדקל שלוחה של אותה חברה ומעבירה בו שיעורי טיפול באומנות למתמודדי הנפש ==== החברים הכי טובים שלי 🙂

 

 

טיפול באמנות בילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.