המסע שלי …


שטרם נגמר…
21.02.2021

המסע שלי מתחיל מיום שאלוקים בחר להביא אותי לעולם הזה- היום אני רואה הכול בדיעבד נגיל כמה ההשפעות של המוח האנושי שלנו מושפע וצובר כל רגע תמונה ואירוע וחוויה בחיינו שתלווה אות נו לנצח. והיא תהיה בתת מודע כפי שאנו מכנים אותו ב"בקופסא השחורה" או הלבנה או במחסן שלנו שאודר ואוגר כל חייו כל רגע ,- ומשפיע על חיינו בלי שנדע ונרצה- ובלא מודע.
התנהגויות דפוסים שנהפכים להרגל שנהפכים לאופי- שנהפכים לדרך חיים שלא תמיד יש לנו שליטה עליה.

רוב החיים אין לנו שליטה האשליה היא שאנו ואני עשיתי הכוללל כל חיי כל הזמן והעמסתי באופן תת מודע- וחשבתי כמו הרבה שהכול בשליטתנו ובידינו ובידי בשר ודם.

המסע שלי החל מיום שלא בחרתי- עד ליום זה שאני עדיין כאן על פני האדמה. לא יודעת איך שרדתי כל מה ששרדתי. ועברתי.

שינוי חיי החל באופן קיצוני מרגע האירוע של גירושיי הוריי שהיום לכאורה היה המשבר ה"קל" שחוויתי בחיי כמה שאז הוא היה נוראי וסופני.

מאז חיי השתנו דרמטית לכל כיוון אפשרי בחיי. רגשי נפשי פיזי כלכלי. ותוכנית חיי ממש לא הייתה תוכנית כבקשתך… אם כל המטרות שאיפות שלי חלומות יעדים שרובם הגשמתי את הגדולים טרם ועדיין עובדת עליהם קשה מאוד. ואולי ]שוט צריך לדעת ללמוד להרפות ולשחרר


ואז הכול מגיע ויגיע… אך לך תגיד לאדם כמוני שנהייה בטון קפיץ ברזל מכווץ לחות שנים בגלל מה שעברתי- להרפות ולשחרר זה כמו לומר לקפיץ תתייישר עכשיו! הלוואי…
תרפי.. תשחררי… תקבלי… כל היום והלילה כותבת בלב מבפנים בחיים ביום יום זו העבודה האמיתית. לחזור לקצת מיעל הרגועה שאבדה בעצם לרק רגועה אם אאפשר בכלל בחיים הללו ואם נפש סוערת ורגישה מאוד כשלי.
או לך תגיד- לקיר בטון תתפרק עכשיו!
זו עבודה קשהההה.
זה לא עובד בכל המגילות שכתבתי לעצמי כל השנים והדפים- והשנתיים בעיקר עם יםםםםם
המודעות שרכשתי חקרתי ולמדתי כמו כל חיי שרק לומדתתת וחוקרת וסקרנית לדעת הכול

אך זוהי הרי משימת חיי עם כל המשימות שעשיתי עד היום! להירפא!
הבנתי השנתיים את כלללל מסע חיי – השיעורים התובנות המסקנות הדפוסים שצריך לשנות כי השתנו מכורח המציאות הקשה שהעברתי במוח ובגוף ובנפש- הבנתי תובנות עמוקות שכליות הכוללל יודעת מוחי מתופצץץץץ מידע! ומדעות על על גבוההההההההה!
של 5 קלסרים של מודעות שכבר הספקתי לכתוב. השנתיים.
כעת רק ליישם ולעשות! מציאותת מרפאה משלי. והייתי שמחה ואשמח לרפא ולעוזר גם לכם!

הבנתי הכולללל נפתחה לי הנשימה והחיים. ואז הכנסתי לתודעה ברמות— על!
לא עצרתי. אם כל הכאבים והחוליים והקשיים המייסרים עדיין. ובתהליך שדורש ממני זמן שאין לי והגוף צריך ומבקש זועק ודורש והיה צריך לקרוס בשביל שאבין.
וכעת מה נשאר לי להרים ידיים לגוף – לא למטרה. לתת לו לנסות לדעת הקשיב לו לעשות לו ולנסות לתת לו מה שהוא רוצה די להילחם בו זה רק הביא את הכול פי 500% מועצם ורע. קבלה כן קבלה– שיעור קשה ביותר והרפיה ושחרור משליטה- שנה שעוד לא הצלחתי להגיע ל100% בשיעור הזה ונופלת בו תמיד לתסכול ודי נו מתי זה ייגמררר מתייייי.

אז הבנתי -את כל התהליך המייסר והקשה הזה בלי שארצה ואם שארצה הבחירה שלי
היא ברורה לסבול אני יודעת טוב עד היום- את זה אני לא מעוניינת להמשיך .
– אז הפעם לפחות הדרך הנכונה לריפוי- עדיין הכוללל עבודה 24/8 במציאות בלב ובשיניים דרמטיים לעשות ולעמוד עליהם הפעם בלי להתנצל לאף אחד ולהיות חייב לאף אחד. זה הבריאות שלך!

אלא היום אני יודעת תוכניתו של אלוקים ומי שלא מאמין בו אז היקום או מה שירצה לקרוא לו…

ולא שלי והפכו למסע של איך מכל המשברים – כולם כל הסוגים 20 שנה של מצוקות – נותרתי תומכת מכילה אכפתית יודעת לטפל ולתת שנה של אך ורק הישרדויות לחצים עומסים כרוניים – כלכליים נפשיים רגשיים פיזיים ומאז אני מנסה לשקם את עצמי בכל דרך לבד ללא תמיכה. ומכאן הגיעו כל מחלות גופי מהנפש שספגה הכול. והמוח שהשתנה מהחיים ומשדר אותות שונים כבר מפעם. לגוף.

עברתי הכול הרוב המוןןןןןן ומה שלא לא חושבת שלא עברתי או שלא יגיע כי כבר אין יכולות גוף ונפש.

כעת אני בדרך חדשה אומנם קרוב לגיל שאני מפחדת להגיע אך יודעת שבדרך הנכונה ועליתי על המסלול הנכון כדי לחזור לאותה- יעל שאף פעם לא תשוב – לפחות בגוף ובנפש – יעל הבריאה החזקה פיזית ונפשית
כמו בגיל 20. ועוד יותר חדשה ועם מודעות וניסיון בגוף נפש מוח וחיים של אישה – בת 200 שנה.


שצמד אחד רק נולדת, ומצד אחר רגל אחת ואווווו מלאה גדושה סיימה את תפקידה מזמן.
חס ושלום שלא אפתח פה לשטן– נשאר עוד המון עבודה- וכל חיינו הם עבודה על תיקון מידותינו ותיקונים וחטאים וגלגלולים ומה של יהיה – גם ללא אותה יעל שעבדה כל חייה לשרוד כמו מטורפת ועשתה וחיה למען האחרים כל החיים- גם ללא אותם כמה שקלים בודדים לגג ולואכל- יש המוןןןןןן עבודה שרוצים באמת באמת רוצים- להתאושש להחלים והירפא- לא רק להחלים להירפא ממש- עבודה 24/8 על המוח! תודעה!סביבה!גוף!נפשששש!דפוסים הורסניים! ועודדדד כל החיים של האדם .


כל כולו צורך דורש זועק– שינוי עמוק יסודי לצערי הוא לוקח זמןןןן רב שאין לי – ומכריח אותי בכוח להיות סבלנית לסבל- ולהרפות ושחרר משהו שאדם רגוע כמוני – שנהייה לקפיץ – תא לחצים מהלך- אדם דרוך תמידית- ומול האריה תמידית- לא מתיישר גל קיר הבטון הזה לא מתפרק כמה שאני עובדת עליו כ"כ מהר! וזמן אין לי ! והחיים עוברים. …


לפחות אני מקווה שכל עוד חיה ושורדת ומצליחה לשרוד גם אחרי שנים וימים וחודשים ושבועות שהייתי בטוחה שזהו אני מתה סופית— כל עוד אני פה – אשמח לעזור לעצמי- ולאחרים ולסביבה— שתמיד
הנתינה והעזרה לאחר הייתה בי וטמונה בי באופן אוטומטי יותר- ממה שחשבתי ורציתי. ומספקת אותי ברמות. היא — הייתה בי ונתתי כל חיי. בלי או אם זה שלא שמתי לב שרמסתי את עצמי. ושחתי אותי. לתת לי.


ריצוי— כן גורם אחד מתוך רבים למחלות. מתוך רבים שיפורטו בתובנות מסקנות וריפוי בספר העתידי שלי בעז"ה:).
אך הפעם באהבה והשקעה כמו תמידדדד בחיי. אך בשמירה על עצמי גם. לשם שינוי.

יש הרבה דרכים לעזור לריפוי לקרות וצריך להשתמש במה שנכון וטוב אינדיבידואלי לאדם – כיוון שכל החלמה וריפוי וכל תהליך ריפוי וטיפול ממחלה מהפרעה מכל דבר וסתם הנאה ויצירה- תחביבים
הם אינדיבידואליים לכל אדם בשלו בכל העולם כלולו אין אחד תהליך ריפוי ושיקום הדומה לאחר.

וגם במחלות ישנם דרגות עוצמות ואין אחד דומה בדיוק לאחר.
אתה אחד ואתה בלבד אתה ואין כמוך אף אחדד בעולם!


כן לצערי שנים חיפשתי אנשים כמוני ולא הבנתי למה אין.


אני יודעת לטפל ולעזור במגוון רבים של דרכים ואפשרויות -בעיקר ע"י אומנות, שיחות, שינוי תודעה, חיים, סביבה, ועוד ועוד כל זה מסיפור חיי המורכב והארוך מאודדדד שלא יכול להיות מפורט כאן.

סיפור חיי הוא לא לשעה או שעתיים – שלוש או שבוע שבועיים …
סיפור חיי הוא באמת ספר של 2000 עמודים לפחות. ממה שזוכרת מחיי. וזוכרת הרבה. בעיקר את ה13 שנים האחרונות שהיו הקשות מכל.

כדי להירפא אדם צריך לעשות ולעבוד אך ורק בהחלמה שלו ובריפוי שלו 24/8 ולעשות את כל השינויים בחייו של האדם. פיזי נפשי קוגניטיבי כאחד תזונה מחשבות עשייה מרפאה, אני קוראת לזה וזה אכן כך ממש ממש ממש כל יום מחדש- "הנדוס" המוח! ומחשבת מסלול מחדש!


של החיים סביבה, תעסוקה, ,הגוף כמובן והנפש כמובן. זאת אני יודעת וחווה מ- ידע וניסיון על בשרי עצמותיי דמי כולי חיי גופי ונפשי –
ואותו אני אשמח להעביר הלאה ולעזור ולרפא אחרים .